Jeu'Demeure Clearcell čistiaci gél

Neohodnotené

Čistiaci gél na tvár bez oleja, ktorý nedráždi pokožku, ale dokonale čistí bez toho, aby ju vysušil. Vhodný i pre veľmi citlivú pokožku. Po tomto čistiacom gele je pokožka revitalizovaná a póry tváre sú dokonalo čisté. Odstráni i ťažký make-up.

Koncentrácia peptidov 200 ppm.

Vyčistenie pleti bez podráždenia a začervenania.

€19,90
Dostupnosť: Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
12.10.2022
Kód: CELL29
Jeu'Demeure Clearcell čistiaci gél
Neohodnotené

Podrobný popis

Hlavné ingrediencie:

Beta-glukán, inovatívne patentované peptidy, extrakt z jabĺk, z melóna, z papáje, z brečtanu

Návod na použitie:

Naneste gél na navlhčenú tvár, masírujte, tým vytvorte penu, potom umyte teplou vodou. Po použití odporúčame použiť toner a pleťové mlieko alebo krém.

Kožné problémy sprevádzajú ľudí od narodenia: svrbenie a suchý ekzém u malých detí, pupienky a začervenanie u tínedžerov, vrásky, tmavé kruhy pod očami a vypadávanie vlasov v staršom veku, nadmerne suchá pokožka u starších ľudí. Musí byť bolestivá liečba na kožných klinikách jediným riešením? Alebo je potrebné užívať lieky každý deň? Správnym riešením je používať spoľahlivé a ošetrujúce kozmetické výrobky. Jeu'Demeure vyrába kozmetiku nielen na skrášlenie, ale predovšetkým na riešenie problémov s pleťou. Výsledok je iný, ak použijeme iné ingrediencie. Ako účinný môže byť kozmetický výrobok, ktorý sa spolieha len na koncept a marketingovú stratégiu? Jeu'Demeure je ambiciózna značka využívajúca najlepšiu technológiu výroby peptidov na svete. Rozvíjame sa ako profesionálna značka vďaka tímom odborníkov, ktorí sa poctivo venujú riešeniu problémov s pleťou klientov na celom svete. To nám umožňuje dosahovať skvelé výsledky pri riešení rôznych kožných problémov a zvyšovať záujem o naše výrobky. Kam ďalej? > VYBERTE SI Z NAŠICH PLEŤOVÝCH KRÉMOV