Jeu'Demeure Clearcell čistiaci olej

Neohodnotené

Jeu'Demeure / Clearcell čistiace olej / 200 ml

Čistiaci olej na tvár, ktorý dokonale čistí pleť do hĺbky pórov a s ľahkosťou odstraňuje i ťažký make-up bez toho, aby pokožku vysušil. Má ľahkú a jemnú textúru, ale pleť čistí dokonale. Vhodný aj pre veľmi citlivú pokožku, čistí pleť bez podráždenia. Obsahuje vzácny makadamiový olej pre zjemnenie a zvlhčenie pleti a olivový olej pre hydratáciu.

Koncentrácia peptidov 200 ppm.

Vyčistenie pleti bez podráždenia a začervenania.

Koncentrácia peptidov 200 ppm.

Vyčistenie pleti bez podráždenia a začervenania.

€19,90
Dostupnosť: Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
7.12.2022
Kód: CELL28
Jeu'Demeure Clearcell čistiaci olej
Neohodnotené

Podrobný popis

POPIS:

Ľahký čistiaci olej, ktorý čistí pleť do hĺbky pórov, odstraňuje i ťažký make-up. Zároveň vašu pleť vyživuje a hydratuje. Nezanecháva mastný film na pleti. Je vhodný aj pre citlivú pleť pier a očí.

Hlavné ingrediencie:

Beta-glukán, olej z makadamových orechov, olivový olej

Návod na použitie:

Naneste olej na navlhčenú tvár, masírujte jemne krúživými pohybmi a potom umyte teplou vodou. Po použití odporúčame použiť toner a pleťové mlieko alebo krém.

Kožné problémy sprevádzajú ľudí od narodenia: svrbenie a suchý ekzém u malých detí, pupienky a začervenanie u tínedžerov, vrásky, tmavé kruhy pod očami a vypadávanie vlasov v staršom veku, nadmerne suchá pokožka u starších ľudí. Musí byť bolestivá liečba na kožných klinikách jediným riešením? Alebo je potrebné užívať lieky každý deň? Správnym riešením je používať spoľahlivé a ošetrujúce kozmetické výrobky. Jeu'Demeure vyrába kozmetiku nielen na skrášlenie, ale predovšetkým na riešenie problémov s pleťou. Výsledok je iný, ak použijeme iné ingrediencie. Ako účinný môže byť kozmetický výrobok, ktorý sa spolieha len na koncept a marketingovú stratégiu? Jeu'Demeure je ambiciózna značka využívajúca najlepšiu technológiu výroby peptidov na svete. Rozvíjame sa ako profesionálna značka vďaka tímom odborníkov, ktorí sa poctivo venujú riešeniu problémov s pleťou klientov na celom svete. To nám umožňuje dosahovať skvelé výsledky pri riešení rôznych kožných problémov a zvyšovať záujem o naše výrobky. Kam ďalej? > VYBERTE SI Z NAŠICH PLEŤOVÝCH KRÉMOV