Kórejská kozmetika

Kórejská kozmetika je na trhu už dlho a v poslednom čase sa jej venuje väčšia pozornosť. Zaujíma vás prečo? Na túto otázku vám radi odpovieme. Hlavným dôvodom je INOVÁCIA. Kórejci sa spoliehajú predovšetkým na vývoj v oblasti kozmetiky. Práve vďaka tomu sú kórejské kozmetické výrobky také účinné. Kórejčania pridávajú do svojich kozmetických výrobkov peptidy, beta-glukány, asiatikozidy a ďalšie prírodné látky vo vysokej kvalite, vďaka čomu sú tieto výrobky veľmi kvalitné a vyhľadávané.

Všetky inovatívne zloženia krémov by nemali taký účinok, keby Kórejčania nemali dokonale premyslený spôsob používania výrobkov. Ich desaťkrokový proces starostlivosti o pleť je základom krásnej pleti, ktorá je typická pre Kórejčanov. Kórejské ženy sú známe svojou bezchybnou pleťou a tiež tým, že sa o seba naozaj dobre starajú.

Výrobky, ktoré nájdete v našom e-shope, sme starostlivo vyberali a testovali nielen my. Náš e-shop ponúka predovšetkým produkty juhokórejskej značky Jeu'Demeure, ktorá sa vyznačuje patentovanými peptidmi. Kozmetika je založená predovšetkým na peptidoch, ktoré sú telu vlastné, a preto nehrozí riziko nežiaducich reakcií alebo dokonca alergií. Peptidy sa veľmi dobre znášajú, a preto sa používajú ako unikátne zložky v luxusnej kozmetike na celom svete. Pomáhajú riešiť problémy so starnutím pokožky, vypadávaním vlasov, bojujú proti príznakom akné a atopickému ekzému. Pretože sa táto kozmetika riadi pravidlom, že len zdravá pokožka môže byť skutočne krásna, neobsahuje parabény, minerálne oleje, sulfáty, etanol, umelé farbivá a syntetické vône.