IBSA Viscoderm

Profhilo Haenkenium by IBSA

Ide o krém proti starnutiu vhodný na udržanie vitality buniek.

Remodeluje tvár, krk a dekolt, dodáva im pružnosť a kompaktnosť a zmierňuje drobné vrásky. Vďaka spojeniu kyselín hyalurónových s nízkou a vysokou molekulárnou hmotnosťou a HAENKENIUM (výťažok zo šalvie haenkei) pôsobí Profhilo Haenkenium ako štít pre voľné radikály. 

Spoločnosť IBSA – InstituteBiochemical SA – bola založená skupinou švajčiarskych biológov v roku 1945 a získala jedinečné skúsenosti v oblasti farmaceutického výskumu a technológií. Spoločnosť sa zameriava na vývoj inovácií, ktoré optimalizujú existujúce molekuly a terapeutické riešenia, a vďaka tomu sa rýchlo rozrastá a expanduje aj na medzinárodnej úrovni: dnes je možné jej produkty nájsť vo viac ako 80 krajinách na 5 kontinentoch.

IBSA využila svoje skúsenosti a odborné znalosti z farmaceutickej oblasti na to, aby sa rozvetvila a vyvinula zdravotnícke pomôcky pre dermatológiu na báze kyseliny hyalurónovej – a dala tak vzniknúť špecializovanej dermoestetickej značke: IBSA Derma.

Vďaka vedeckým znalostiam, nepretržitému výskumu, technologickému vývoju a modernému výrobnému procesu sa spoločnosť IBSA Derma stala jednou z popredných farmaceutických spoločností v oblasti výroby kyseliny hyalurónovej pre dermoestetické aplikácie.

Spoločnosť IBSA Derma sa na tomto rozsiahlom trhu vyznačuje tým, že kontroluje celý životný cyklus výrobku: od biofermentačnej výroby suroviny až po jej pripravenosť na použitie.

Spoločnosť IBSA Derma teraz ponúka kompletný sortiment výrobkov, ktorých výroba od výskumu až po obchodovanie je úplne talianska.

Kam ďalej? >Profhilo Haenkenium

Cena

2627
12627
Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom