Profhilo Haenkenium

Profhilo Haenkenium od spoločnosti IBSA

Je to krém proti starnutiu vhodný na udržanie vitality buniek.

Remodeluje tvár, krk a dekolt, dodáva im pružnosť a kompaktnosť a znižuje výskyt jemných liniek a vrások. Vďaka kombinácii nízkomolekulárnych a vysokomolekulárnych kyselín hyalurónových a HAENKENIUM (výťažok zo šalvie haenkei) pôsobí Profhilo Haenkenium ako štít proti voľným radikálom.

Spoločnosť IBSA - InstituteBiochemical SA - bola založená skupinou švajčiarskych biológov v roku 1945 a získala bezkonkurenčné skúsenosti v oblasti farmaceutického výskumu a technológií. Spoločnosť, ktorá sa zameriava na vývoj inovácií, ktoré optimalizujú existujúce molekuly a terapeutické riešenia, sa rýchlo rozrástla a expandovala na medzinárodnej úrovni: dnes možno jej výrobky nájsť vo viac ako 80 krajinách na 5 kontinentoch.

Spoločnosť IBSA využila svoje skúsenosti a odborné znalosti vo farmaceutickej oblasti, aby sa rozvetvila a vyvinula zdravotnícke pomôcky pre dermatológiu na báze kyseliny hyalurónovej - čím vznikla špecializovaná dermoestetická značka: IBSA Derma.

Vďaka vedeckým skúsenostiam, neustálemu výskumu, technologickému vývoju a modernému výrobnému procesu sa spoločnosť IBSA Derma stala jednou z popredných farmaceutických spoločností v oblasti výroby kyseliny hyalurónovej na dermoestetické použitie.

Spoločnosť IBSA Derma sa na tomto veľkom trhu vyznačuje tým, že kontroluje celý životný cyklus výrobku: od biofermentácie suroviny až po jej pripravenosť na použitie.

Spoločnosť IBSA - InstituteBiochemical SA - bola založená skupinou švajčiarskych biológov v roku 1945 a získala jedinečné odborné znalosti v oblasti farmaceutického
IBSA Derma teraz ponúka kompletný sortiment výrobkov, ktorých výroba od výskumu až po marketing je výhradne talianska.

Kam ďalej? > AKCIA

 

Cena

5152
15152
Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom