Profhilo Remodelačný antiaging krém na tvár, krk a dekolt 50 ml

Neohodnotené

Profhilo Remodelačný antiaging krém na tvár, krk a dekolt 50 ml

Multifunkčný antioxidačný krém pre udržanie bunkovej vitality. Jedná sa o jedinečný remodelačný antiaging krém pre oblasť tváre, krku a dekoltu, ktorý preukázateľne zvyšuje pevnosť a pružnosť, redukuje vrásky, pomáha upokojiť citlivú, podráždenú a červenú pokožku.

Čím je Profhilo Haenkenium krém tak výnimočný?

Krém Profhilo Haenkenium sa stará o vašu pleť po ošetrení dermálnou výplňou alebo iným lekárskym estetickým prípravkom. Krém Profhilo je však ideálny tiež ako ochranný, hydratačný a predovšetkým omladzujúci prípravok dennej starostlivosti, ktorý je možné začleniť do rutinnej starostlivosti o pleť. Dermatologicky testované na citlivej pleti, tento výrobok je rovnako vhodný i pre ostatné, menej citlivé typy pleti. Pri opakovanom a pravidelnom používani poskytuje pleti trvalou ochranu a hydratáciu a redukuje viditeľné známky starnutia, ako sú veľmi jemné vrásky. Antioxidačný krém Profhilo Haenkenium naviac zlepšuje pružnosť a pevnosť pleti, ktorá je vďaka tomu hladšia, vypnutejšia a mladistvejšia.

€51,99
Dostupnosť: Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
29.3.2023
Kód: 603
Profhilo Remodelačný antiaging krém na tvár, krk a dekolt 50 ml
Neohodnotené

Podrobný popis

AKO FUNGUJE

Kombinácia dvoch rôznych molekulových hmotností kyseliny hyaluronové má synergický účinok, ktorý prospieva pokožke. Vysokomolekulárna kyselina hyaluronová ochraňuje pokožku udržováním celistvosti hydrolipidového filmu, naproti tomu nízkomolekulárna

kyselina hyaluronová udržuje pokožku dokonalo hydratovanú vďaka svojím špeciálnym hydrofilným vlastnostiam. Extrakt Salvia haenkei pôsobí ako gerosupresívum a znižuje starnutie buniek o 50 %.

ZLOŽENIE

Krém Profhilo Haenkenium sa skladá z komplexu dvoch vysoko účinných zložiek, ktoré vo vzájomnej kombinácii pôsobia ešte účinnejšie. Kyselina hyalurónová zložená z nízkomolekulárnej kyseliny hyalurónovej a vysokomolekulárnej kyseliny hyalurónovej poskytuje pleti vyvážený antioxidačný účinok a viaže voľné radikály pod kožou. Tie sa postupom času a so zvyšujúcim sa vekom nevyhnutne objavujú medzi kožnými bunkami a možu byť veľmi agresívne. Ak sa tak stane, voberajú zdravé bunky o živiny a ďalšie doležité zložky,čo spôsobuje oxidačný stres, škvrny a nepríjemný vzhľad pleti. Kyselina hyalurónová obsiahnutá v antioxidačnom kréme Profhilo viaže tieto voľné radikály a zabraňuje tak negatívnym prejavom na povrchu pleti. Haenkenium krém řady Profhilo naviac obsahuje vlastný a výrobcom patentovaný extrakt Haenkenium®. Ten sa získává zo šalvie a tiež poskytuje silný antioxidačný účinok. Obe hlavné zložky tohoto prípravku tak udržujú škodlivé vplyvy ďaleko od pokožky a spomaľujú proces starnutia pleti, a tým jej dodávajú svieži a mladistvý vzhľad. Krém Profhilo Haenkenium tiež znižuje začervenanie a podráždenie pleti a naopak dodáva pleti cennú výživu a hydratáciu. Každodenné používanie na tvár i krk a dekolt preto vašej pokožke len prospeje. Chcete mať bezchybnú pleť alebo sa napríklad postarať o tvár po ošetrení estetickou výplňou ? Potom si môžete zakúpiť Profhilo Haenkenium krém ešte dnes.

Často kladené otázky o antioxidačnom kréme Profhilo Haenkenium

Pre ktoré ošetrované oblasti je Profhilo Haenkenium krém vhodný?

Tento výrobok je možné použiť ako prípravok starostlivosti o pleť celej tváre, krku a dekoltu. Dá sa tiež použiť ako krém pri následnej starostlivosti po ošetrení napríklad estetickou výplňou.

Obsahuje Profhilo Haenkenium Cream kyselinu hyaluronovou?

Áno, tento výrobok obsahuje hyaluronát sodný. Okrem toho je v kréme prítomna kombinácia kyseliny hyalurónovej s nízkou a vysokou molekulovou hmotnosťou.

Aké sú zložky prípravku Profhilo Haenkenium krém?

Medzi hlavné zložky tohto krému patrí: Kyselina hyalurónová, extrakt Haenkenium®, voda, kyselina benzoová, kyselina dehydrooctová.

Koľko účinnej látky obsahuje Profhilo Haenkenium krém?

Jedna tuba krému obsahuje 50 ml.

Ako sa má Profhilo Haenkenium krém aplikovat?

Prípravok je možné aplikovať priamo na tvár, krk alebo dekolt dvakrát denne. Po aplikácii je potrebné krém jemne vmasírovať do pokožky, dokiaľ sa úplne nevsiakne.