Blandice Luxusná ukľudňujúca maska s beta-glukánom (1 ks)

BLANDICE / 30 ML

Pleťová hydrogélová maska dodá vašej pokožke maximálnu výživu a starostlivosť. Odporúčame tiež na upokojenie pokožky vďaka vysokému obsahu kvalitného beta-glukánu (1.400 ppm). Vhodná tiež po kozmetických a najmä laserových zákrokoch, microneedlingu pre upokojenie pleti.

Pri kúpe 4 kusov lepšia cena - AKCE 4 masky

 

štandardná cena: €8,80 –25 % €6,55
Dostupnosť: Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
5.12.2023
Kód: GA02
Blandice Luxusná ukľudňujúca maska s beta-glukánom (1 ks)
Blandice hydrogel betaglukan
Akcia
€8,80 –25 %

Podrobný popis

Popis:

Pleťová hydrogélová maska dodá vašej pokožke maximálnu výživu a starostlivosť. Odporúčame tiež na upokojenie pokožky po kozmetických a najmä laserových zákrokoch.

Funkcia:

Výživa pokožky po ošetreniach ako je microneedling, frakčná rádiofrekvencia atď., hydratácia pre suchú pleť, upokojenie prehriatej a začervenanej pleti po opálení alebo laserovom zákroku

Hlavné ingrediencie:

Beta-glukán (1,400 ppm)

Návod na použitie:

Maska sa skladá z dvoch častí. Jedna je určená na hornú polovicu tváre a druhá na spodnú. Očistite si pleť a naneste masku najprv na hornú a potom na dolnú časť. Nechajte pôsobiť 20 - 40 minút. Neumývajte. Odporúčame používať 2 - 4 mesiace.

Typ pleti:

Pre všetky typy pleti, vhodné i pre citlivú a problematickú pleť

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Prelomová kórejská značka Blandice, ktorá ponúka produkty pre prirodzenú krásu, má v našom Cosmetikomate tiež niekoľko produktov. Môžete vyskúšať ich hydrogélové pleťové masky, ktoré sú šetrné k pleti, majú prírodné zložky, sú vysoko účinné a výborne sa používajú. Výrobky Blandice sú vhodné pre všetky typy pleti a citlivá alebo problematická pleť nie je výnimkou. Masky na tvár sú vhodné aj na upokojenie pleti, proti začervenaniu a zaručujú dokonalú hydratáciu. Kam ďalej? > VYBERTE SI Z NAŠICH PLEŤOVÝCH KRÉMOV