Hubislab Ampulka s komplexom vitamínu C 50% na bielenie pokožky 50 ml

Neohodnotené

HUBISLAB / VITAMIN-C COMPLEX 50% AMPOULE / 50 ML

Účinné bieliace sérum na odstránenie pigmentových škvŕn a zjednotenie tónu pleti. Pri pravidelnom používaní dosiahnete žiarivú a zjednotenú pleť vďaka vysokému obsahu vitamínu C (50 %) a niacínamidu. Obsahuje viac vitamínu C ako bežné prípravky na bielenie pleti, preto je toto sérum také účinné. Vitamín C a niacínamid zabraňujú nadmernej tvorbe melanínu, čím zabraňujú vzniku pigmentových škvŕn. Sérum je veľmi účinné a šetrné k pokožke. Okrem toho udržiava pokožku hĺbkovo hydratovanú vďaka kyseline hyalurónovej.

 

štandardná cena: €53,80 –7 % €49,90
Dostupnosť: Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
14.6.2023
Kód: HUB07
Hubislab Ampulka s komplexom vitamínu C 50% na bielenie pokožky 50 ml
Neohodnotené
Navrh bez nazvu 10
€53,80 –7 %

Podrobný popis

Aktívne zložky

Vitamín C je antioxidant, ktorý zabraňuje nadmernej tvorbe melanínu, čím zabraňuje vzniku pigmentových škvŕn. Taktiež bieli pigmentové škvrny spôsobené starnutím, nadmerným slnením atď. Zrýchľuje tiež syntézu kolagénu a zlepšuje pružnosť a tonus pokožky.

Glycyrrhizát je účinná antibakteriálna a protizápalová látka pochádzajúca z koreňa sladkého drievka. Vyrovnáva pH pokožky, eliminuje nadmernú tvorbu kožného mazu, má upokojujúci účinok na pokožku a sťahuje póry.

Niacinamid je cenný pre funkciu bielenia pokožky. Jeho hlavným účinkom je zníženie produkcie melanínu.

Mätový olej zmierňuje svrbenie a začervenanie pokožky podráždenej slnkom a tiež reguluje tvorbu kožného mazu.

Produkty HUBISLAB na starostlivosť o pleť posilňujú a chránia pleť po profesionálnej starostlivosti. Sú špeciálne vyvinuté na posilnenie a ochranu pokožky pred ošetrením a na upokojenie a regeneráciu pokožky po ošetrení. Jedinečná technológia HUBISLAB bola vyvinutá na základe vedeckých poznatkov z biológie a poznatkov z klinického testovania prostredníctvom technológie MITT (Macromolecule Intercellular Transduction Technology). Vďaka tejto technológii sú pozitívne účinky na pokožku väčšie ako kedykoľvek predtým. Proteíny, nukleové kyseliny, peptidy a iné účinné látky ťažko prenikali do hlbších vrstiev kože, s novou technológiou ľahko prenikajú do cieľových buniek. Výrobky sú navrhnuté tak, aby sa účinné látky dostali do hlbokých vrstiev pokožky a maximalizovali sa ich účinky. Kam ďalej? > VYBERTE SI Z NAŠICH PLEŤOVÝCH KRÉMOV