Jeu'Demeure AC Control Jemná čistiaca emulzia

Neohodnotené

JEU'DEMEURE / AC CONTROL / 75 ML

Šetrne odstraňuje z pleti nečistoty , ako je mastnota, prach, make-up. Jedná sa o emulziu, ktorá jemne pení,pretože má veľmi nízky obsah tenzidov. Dermokozmetický rad AC CONTROL je zameraný na problematickú a citlivú pleť s prejavmi akné.

€19,90
Dostupnosť: Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
14.6.2023
Kód: CELL01
Jeu'Demeure AC Control Jemná čistiaca emulzia
Neohodnotené

Podrobný popis

Šetrne odstraňuje z pleti nečistoty , ako je mastnota, prach, make-up. Jedná sa o emulziu, ktorá jemne pení, pretože má veľmi nízky obsah tenzidov.

 

Funkcia:
Prírodné čistiace zložky emulzie znižujú nadmernú tvorbu kožného mazu a zabraňujú tvorbe nečistôt.

 

Certifikácia:
Dermatológicky testované (hypoalergénne)

 

Hlavné ingrediencie:
Tripeptid-1, Hexapeptid-61, Betaglukán, Komplex Triple M, Glutatión, Allantoin, Guajazulen, Propolisový extrakt

 

Typ pleti:
Aknózna pleť, problematická pleť, citlivá pleť

 

Použitie:
Naneste potrebné množstvo prípravku na pokožku,masírujte a teplou vodou opláchnite nečistoty. Vďaka minimálnemu množstvu tenzidov je prípravok len jemne penivý.

Kožné problémy sprevádzajú ľudí od narodenia: svrbenie a suchý ekzém u malých detí, pupienky a začervenanie u tínedžerov, vrásky, tmavé kruhy pod očami a vypadávanie vlasov v staršom veku, nadmerne suchá pokožka u starších ľudí. Musí byť bolestivá liečba na kožných klinikách jediným riešením? Alebo je potrebné užívať lieky každý deň? Správnym riešením je používať spoľahlivé a ošetrujúce kozmetické výrobky. Jeu'Demeure vyrába kozmetiku nielen na skrášlenie, ale predovšetkým na riešenie problémov s pleťou. Výsledok je iný, ak použijeme iné ingrediencie. Ako účinný môže byť kozmetický výrobok, ktorý sa spolieha len na koncept a marketingovú stratégiu? Jeu'Demeure je ambiciózna značka využívajúca najlepšiu technológiu výroby peptidov na svete. Rozvíjame sa ako profesionálna značka vďaka tímom odborníkov, ktorí sa poctivo venujú riešeniu problémov s pleťou klientov na celom svete. To nám umožňuje dosahovať skvelé výsledky pri riešení rôznych kožných problémov a zvyšovať záujem o naše výrobky. Kam ďalej? > VYBERTE SI Z NAŠICH PLEŤOVÝCH KRÉMOV