Vrang masážny prístroj na tvár s LED svetlom, galvanickou technológiou a vibračnou funkciou - zlatý

Predstavujeme Vám inovatívny a jedinečný prístroj pre starostlivosť o Vašu pleť. Táto novinka využíva LED svetlo, galvanickú technológiu a vibrácie. Liečivá sila LED svetla je už dnes dokázaná mnohými štúdiami. Svetelná terapia dokáže nielen predchádzať vráskam, ale vie vrátiť čas a zjemniť i hlboké vrásky. Galvanická technológia vie dokonale vyčistiť pokožku, póry, odstráni pigmentové škvrny a zjednotí tón pokožky. Jej benefit spočíva tiež v tom, že napne a vyhladí vrásky, čím zredukuje znaky starnúcej pokožky. Vibrácie zaistia masáž, ktorá prekrví pokožku, zlepší lymfatický systém a tým dôjde k rýchlejšiemu a lepšiemu odvodu nečistôt. Vibrácie sú zvolené vo vhodnej intenzite, aby sa dostali až do spodných vrstiev pokožky, ale zároveň tak, aby nepoškodili jemné žilky a kapiláry.

Vďaka týmto trom technológiám sa účinné látky z krémov a sér dostanú tam, kde sú potrebné, aby boli čo najúčinnejšie. Vaša pokožka bude čistejšia a mladšia!

Masážny prístroj pre mladistvý vzhľad vašej pokožky. 3 v 1 Vrang obsahuje LED svetlo, galvanickú a vibračnú technológiu.  Päťminútová starostlivosť, ktorá dokáže zázraky!

  • Zjemňuje vrásky
  • Rozžiari pleť
  • Zjednotí tón pleti
  • Vykreslí kontúry tváre
  • Pre starostlivosť po estetických zákrokoch
Dostupnosť Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do:
17.4.2024
Kód: LED
€139,90 –42 % €79,90
Vrang masážny prístroj na tvár s LED svetlom, galvanickou technológiou a vibračnou funkciou - zlatý
Vrang gold mala velikost
Akcia
€139,90 –42 %
Výživa pleti
LED svetlo pomáha k regenerácii buniek, lepšiemu prekrveniu pleti, vyživeniu pokožky a tvorbe kolagénu. Blahodárna masáž môže podporiť prekrvenie pleti, stimulovať hlboké svalstvo, aktivovať lymfatický systém.
 
Proti vráskam
Použitím Vrang dochádza k lepšiemu vstrebávaniu účinných látok pleťovej starostlivosti. Vaša pleť tak bude vyzerať mladšie a vrásky budú jemnejšie.
 
Vyzdvihnutie kontúr tváre
Masáž krku, líc, čela a očného okolia má pozitívny vplyv na lymfatický systém. Vďaka tomu dochádza k vypnutiu pokožky a vyzdvihnutiu kontúr tváre.
 
Zjednotenie tónu pleti
Ionizovanie pleti pomáha lepšej absorpcii krémov, ktoré majú pozitívny vplyv na zosvetlenie a zjednotenie tónu pleti.
 
Lifting
Vďaka LED svetlu a 12 000 vibráciám za minútu sa pomáha obnoviť elasticita pleti a tvorba kolagénu. Tým dochádza k napnutiu pokožky.
 
Hygienická aplikácia
Krém môžete na pleť nanášať priamo hlavicou Vrang bez použitia prstov - do krému sa tak nedostanú žiadne nežiaduce látky.

Galvanicita

0,4 mA/cm2

Vibrácie

12.000 rpm

LED svetlo

630 nm

Materiál

Titán

Váha

40 g

Obsah / príslušenstvo

Vrang / 1 batériu 1,5 V AAA

Varovanie

Ak máte po použití problémy s pleťou, prestaňte prístroj používať. Nenechajte prístroj spadnúť a dajte pozor na silné nárazy. Nerozoberajte neodborne. Nečistite chemickými prostriedkami, alkoholom ani benzénom. Neuchovávajte zariadenie vo vysokej vlhkosti a nedávajte do vody. Neodporúčame používať osobám s kardiostimulátorom, pri problémoch so štítnou žľazou a pri ochoreniach epilepsiou.
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.