VZORKA MOISTURE MAX jemná čistiaca pena 1,5 ml

Čistenie pleti v podobe bohatej, jemnej čistiacej peny. Jemné bublinky odstraňujú nečistoty nielen z povrchu pleti, ale čistia aj póry bez podráždenia. Predchádza vysušeniu pleti, pretože príjemne hydratuje pleť. Hydratuje pleť do hĺbky a udržuje ju jemnú a vláčnu. Obsahuje HYALO MATRIX – komplex troch typov kyseliny hyalurónovej, AQUAXYL pre dokonalú hydratáciu a SODIUM PCA pre upokojenie a ochranu pokožky.

Je vhodný pre všetky typy pleti vrátane citlivej.

Pokiaľ chcete objednať produkt, nájdete tu MOISTURE MAX jemná čistiaca pena

Povolený nákup maximálne 5 ks vzoriek v jednej objednávke.

Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.6.2024
Kód: HUB15-VZOREK
€0,50
VZORKA MOISTURE MAX jemná čistiaca pena 1,5 ml
  • čistí pleť do hĺbky vrátane pórov
  • 3-stupňový systém hydratácie
  • dodáva pleti potrebnú hydratáciu a výživu
  • zanecháva pleť hebkú a vláčnu

ÚČINNÉ LÁTKY:

Hyalo Matrix komplex – Tri rôzne druhy kyseliny hyalurónovej, ktoré pomáhajú hydratovať pokožku do hĺbky.

AQUAXYL – Kombinuje xylitol (brezový cukor) a glukózu získanú z pšenice pre hĺbkovú hydratáciu.

Sodium PCA – Je prirodzenou súčasťou našej pokožky. Je výrazne hygroskopický, viaže na seba vodu z okolia, a je tak zložkou, ktorá pokožku hydratuje. Udržuje pokožku zdravú a hydratovanú.

Návod na použitie:

Navlhčite si tvár a naneste naň primerané množstvo prípravku, jemnými krúživými pohybmi napeňte a masírujte, potom opláchnite vlažnou vodou.

KÓREJSKÁ KOZMETIKA HUBISLAB

Produkty kozmetickej značky HUBISLAB na starostlivosť o pleť posilňujú a chránia pokožku po profesionálnej starostlivosti. Sú špeciálne vyvinuté na posilnenie a ochranu pokožky pred ošetrením a na upokojenie a regeneráciu pokožky po ošetrení. Unikátna technológia HUBISLAB vznikla na základe vedeckých znalostí z biológie a znalostí z klinického testovania prostredníctvom MITT (Technológia medzibunkovej transdukcie makromolekúl). Vďaka tejto technológii sú pozitívne účinky na pleť väčšie ako kedykoľvek predtým. Proteíny, nukleové kyseliny, peptidy a ďalšie účinné látky ťažko prenikali do hlbších vrstiev kože, s novou technológiou ľahko prenikajú do cieľových buniek. Produkty sú navrhnuté tak, aby sa účinné látky dostávali do hlbokých vrstiev pokožky a účinky týchto látok boli čo najvyššie.

Séria MOISTURE MAX

MAXIMUM HYDRATÁCIA – Produkty tohto kozmetického radu sú zamerané na dlhotrvajúcu hydratáciu, revitalizáciu a ochranu pleti. 3-stupňový systém hydratácie (hydratácia, výživa, ochrana) pomáha udržať pleť dlhodobo hydratovanú, pretože dodá pleti potrebnú hydratáciu, výživu pre udržanie hydratácie vo vnútri kožných buniek a tiež ochranu pred vysušením. Tieto produkty sú vhodné aj pre extrémne suchú a drsnú pleť

Zloženie:

Aqua, Acidum myristicum, Glycerin, Sorbitolum, Potassium Hydroxidum, Acidum Stearicum, Acidum Lauric, Cera, Glyceryl Stearate, Coco-Betaine, Polydecene Hydrogenatum, Sodium Gluconate, Natri Benzoate, Fragrantia, Capry lyl Glycol, Sodium Lauroyl Glutamate, Sodium Lauroyl Glutamate, Sodium Chloride Gluconate, Sodium Benzoate, Fragrance, Capry lyl Glycol, Sodium Lauroyl Glutamate, Sodium -7, Xylitylglucoside, Anhydroxylitolum, Xylitolum, Natrium PCA, 1,2-Hexanediol, Glucosum, Natrium Hyaluro nale, Beta-Glucan, Hydrolyzed Hyaluronic Acidum, Sodium Acetylated Hyaluronate.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Produkty HUBISLAB na starostlivosť o pleť posilňujú a chránia pleť po profesionálnej starostlivosti. Sú špeciálne vyvinuté na posilnenie a ochranu pokožky pred ošetrením a na upokojenie a regeneráciu pokožky po ošetrení. Jedinečná technológia HUBISLAB bola vyvinutá na základe vedeckých poznatkov z biológie a poznatkov z klinického testovania prostredníctvom technológie MITT (Macromolecule Intercellular Transduction Technology). Vďaka tejto technológii sú pozitívne účinky na pokožku väčšie ako kedykoľvek predtým. Proteíny, nukleové kyseliny, peptidy a iné účinné látky ťažko prenikali do hlbších vrstiev kože, s novou technológiou ľahko prenikajú do cieľových buniek. Výrobky sú navrhnuté tak, aby sa účinné látky dostali do hlbokých vrstiev pokožky a maximalizovali sa ich účinky. Kam ďalej? > VYBERTE SI Z NAŠICH PLEŤOVÝCH KRÉMOV