Jeu'Demeure AC Control Nemastný krém

Neohodnotené

JEU'DEMEURE / AC CONTROL / 50 ML

Nemastný krém špeciálne vyvinutý pre aknóznu a citlivú pleť s jemnou textúrou, ktorý nezaťažuje pleť. Hydratuje ju do hlbokých vrstiev pokožky, potlačuje vznik akné a predchádza podráždeniu pleti. Dermokozmetický rad AC CONTROL je zameraný na problematickú a citlivú pleť s prejavmi akné.

€36,90
Dostupnosť: Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
14.6.2023
Kód: CELL04
Jeu'Demeure AC Control Nemastný krém
Neohodnotené

Podrobný popis

Popis: Nemastný krém špeciálne vyvinutý pre aknóznu a citlivú pleť s jemnou textúrou, ktorý nezaťažuje pleť. Hydratuje ju do hlbokých vrstiev pokožky, potlačuje vznik akné a predchádza podráždeniu pleti.

Funkcia:

Hydratuje pleť do hĺbky, potlačuje tvorbu nadbytočného kožného mazu, pôsobí proti vráskam.

Certifikácia:

Dermatologicky testované (hypoalergénne)

Hlavné ingrediencie:

Niacinamid, Betaglukán, Tripeptid-1, Bambucké maslo, Lecitín, Azulén

Typ pleti:

Aknózna pleť, problematická pleť, citlivá pleť

Použitie:

Vyberte si podľa toho, čo je vám príjemné: Pleťové mlieko alebo Nemastný krém.

Kožné problémy sprevádzajú ľudí od narodenia: svrbenie a suchý ekzém u malých detí, pupienky a začervenanie u tínedžerov, vrásky, tmavé kruhy pod očami a vypadávanie vlasov v staršom veku, nadmerne suchá pokožka u starších ľudí. Musí byť bolestivá liečba na kožných klinikách jediným riešením? Alebo je potrebné užívať lieky každý deň? Správnym riešením je používať spoľahlivé a ošetrujúce kozmetické výrobky. Jeu'Demeure vyrába kozmetiku nielen na skrášlenie, ale predovšetkým na riešenie problémov s pleťou. Výsledok je iný, ak použijeme iné ingrediencie. Ako účinný môže byť kozmetický výrobok, ktorý sa spolieha len na koncept a marketingovú stratégiu? Jeu'Demeure je ambiciózna značka využívajúca najlepšiu technológiu výroby peptidov na svete. Rozvíjame sa ako profesionálna značka vďaka tímom odborníkov, ktorí sa poctivo venujú riešeniu problémov s pleťou klientov na celom svete. To nám umožňuje dosahovať skvelé výsledky pri riešení rôznych kožných problémov a zvyšovať záujem o naše výrobky. Kam ďalej? > VYBERTE SI Z NAŠICH PLEŤOVÝCH KRÉMOV